Kullanım Koşulları

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK BUTİĞİ
GİYENBİLİR.COM, YILLARDIR HİZMET VERDİĞİ İNTERNETTE EN İYİ HİZMETİ VERMEKTEDİR. TAHT TEK. SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ. OLARAK GİYENBİLİR.COM SEKTÖRDE HER ZAMAN %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ BAŞARININ TEMELİ OLARAK KABUL ETMEKTEDİR. SOSYAL MEDYADA BULUNAN 70 BİNDEN FAZLA TAKİPÇİMİZİN SEVGİSİNİ KAZANDIĞIMIZ GİBİ HER GÜN YENİLENEN SEZONUN EN TREND SEÇENEKLERİYLE E-TİCARETTE DURUŞUMUZU DEĞİŞTİRMİYORUZ.
MUTLU MÜŞTERİ
KURULDUĞU GÜNDEN BU ZAMANA KADAR OLAN TÜM SÜREÇTE "MUTLU MÜŞTERİ" İLKESİYLE HAREKET EDEN TAHT TEK. SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ., E-TİCARETTE BU İLKESİYLE YOLUNA DEVAM EDİYOR. GİYENBİLİR.COM, BUTİK KAVRAMINI VE HIZLI DEĞİŞEN MODA AKIMINI YENİLİKÇİ FİKİRLERİ İLE BİRLEŞTİRİP, MÜŞTERİLERİNE MAKSİMUM MEMNUNİYET, EN İYİ KALİTE VE EN UYGUN FİYAT POLİTİKASIYLA SUNAN İLK MARKALARDAN OLMUŞTUR.
KALİTE GARANTİSİ
GİYENBİLİR.COM'DA SATILAN TÜM ÜRÜNLER YERLİ ÜRETİMDİR. TÜM ÜRÜNLERİMİZ ÜRETİM AŞAMASINDAN, SEÇİM AŞAMASINA VE SİPARİŞİNİZİN PAKETLEME AŞAMASINA KADAR KALİTE KONTROL TESTLERİNDEN GEÇMEKTEDİR.
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GİYENBİLİR.COM, VERİ İLETİMİNDE 256 BİT ŞİFRELEME İLE İLETİLEN BİLGİLERİN GÜVENLİĞİNİ SAĞLAYAN SSL SERTİFİKASI KULLANMAKTADIR. GİYENBİLİR.COM'DA KREDİ KARTI BİLGİLERİNİZ YALNIZCA SİPARİŞ İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRİLİRKEN KULLANILIR VE VERİ TABANINDA KAYITLI OLARAK TUTULMAZ. SİTEMİZDE GERÇEKLEŞECEK TÜM ALIŞVERİŞ İŞLEMLERİ 3DSECURE ÖZELLİĞİ ZORUNLU HALDE GERÇEKLEŞMEKTEDİR. YAPACAĞINIZ TÜM ALIŞVERİŞLER GÜVENLİDİR. GİYENBİLİR.COM'DA GÜVENLİ ALIŞVERİŞ, HIZLI TESLİMAT, KAPIDA ÖDEME, ÜCRETSİZ KARGO, HIZLI DESTEK, 9 TAKSİT VE DAHA BİR ÇOK AVANTAJ SİZLERİ BEKLİYOR.