Hakkımızda

Giyinsende.com; Kadın-erkek giyim, kozmetik, aksesuarlar, son moda trendler, ayakkabı, çanta, ev tekstili ve ev teknolojisi gibi ürünlerin online satışının yapıldığı bir alışveriş sitesidir.

Alışveriş yaparken para kazanın!

Beğenilen markalara ait ürünlerin yer aldığı giyinsende.com; kullanıcılarına alışveriş yaparken para kazanma ve kendi ürünlerini satma imkanı sağlıyor!

Kullanıcı dostu alışverişin keyfini yaşayın!

Tüm mobil ve tabletlerden kolay alışveriş yapabilme imkanı sunan; sade, şık, şeffaf, anlaşılır tasarımlı giyinsende.com, aranılan ürüne çok kolay erişim imkanı sağlayabilen IOS ve ANDROID uygulamaları ile birlikte tam anlamıyla kullanıcı dostudur.

Güvenli alışverişin doğru adresi, giyinsende.com!

Hızlı-güvenilir kargo hizmeti sunan, sosyal ağlar üzerinden sipariş verme ve bilgi edinme olanağı sağlayan giyinsende.com; 15 gün içerisinde kolay ürün iade garantisi, kredi kartları, eft, havale, kapıda ödeme ve taksit seçenekleri ile alışverişin her aşamasında müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutuyor.

Kişisel hesap güvenliğiniz garanti altında!

Alışverişin daha güvenli yapılabilmesi için “SSL Güvenlik Sertifikası” kullanan giyinsende.com’da, kredi kartı bilgileri sadece satın alma aşamalarında kullanılıyor, başka bir işlem için kayıt altında tutulmuyor.

Sevdiğiniz markaların indirim fırsatlarından haberdar olun, son trendleri takip edin!

Her zaman kullanıcılarının yanında olan giyinsende.com; sms, mailing, google reklamları, açık hava reklamları ve tv reklamları ile indirim fırsatlarından haberdar ediyor, son trendleri takip etme imkanı sağlıyor.

Avantaj ve fırsatlar giyinsende.com'da

Geniş ve kaliteli ürün yelpazesine uygun fiyatlarla ulaşmak, güncel ve trend ürünleri takip etmek gibi fırsatlar sunan giyinsende.com; kişiye özel kolleksiyon oluşturmak gibi avantajlar da sağlıyor.

7/24 hizmet müşteri hizmeti!

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan giyinsende.com; kullanıcılarına mail, whatsapp ve telefonla 7/24 destek hattı sunuyor.